+389 71 861 660
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Работно време:
Пон-Чет 08:00-16:00 / Саб-Нед 08:00-16:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wood Products

 
 
 
 

За нас

 

Кои сме ние?

 
Семеен столарски бизнис, кој го покрива секој аспект од столаријата во Гостивар и околните области, Хазар Мебел е навистина ваш локален и пријателски столар. Хазар Мебел е целосно квалификуван столар со повеќегодишно искуство, обезбедувајќи одлични услуги и квалитетна изработка. Нашето искуство се протега на сите аспекти на домашната столарија, од скали и огради за скали, купатила до секаков ентериерен мебел.

 
 
 
 
Сакаме клиентот да се чувствува удобно додека го започнува својот мал или голем проект! Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти и да ја завршиме работата со 100% задоволство.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

голем избор на бои

 
 
 
 

Димензии

 
 
 
 

Инсталација

 
 
 
 
 
 

Услуги

 

Што нудиме

 
 
 
 
 
 

01

 
 
 

Скали

 
 
 
 
 
Скалите се секогаш многу важен дел на секој домашен ентериер. Исто така, подлежат на многу тешки современи барања, и бара највисоко ниво на завршна столарија во куќата. Можеме да ви дизајнираме и изградиме нешто што совршено одговара на вашите барања и е во рамките на вашиот буџет. Нашите цени се конкурентни, а материјалите кои ги користиме се секогаш со највисок квалитет.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

02

 
 
 

Tоалети

 
 
 
 
Дрвото може да донесе топлина во бањата, која е просторија на која вообичаено и е потребна. Дрвениот топ за вашето лавабо ќе го промени начинот на кој се чувствувате за вашата бања. Дозволете ни нас како професионалците да донесеме луксузен стил во вашата бања.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

03

 
 
 

Останат мебел

 
 
 
 
 
Со многу години искуство во столарија, можеме да изградиме огромен асортиман на мебел по нарачка. Ова може да варира од мали единици направени по нарачка за да се вклопат во просторот под вашите скали сè до создавање на најсофистициран мебел во вашиот дом. Дизајнираме и изработивме мебел за спална соба, вградени гардероби, телевизиски единици, домашни канцелариски простори, скали и многу повеќе!
 
 
 
 
 
 

Пронајдете ги сите услуги за вашиот дом.

 
 
 
 

Јавете се на +389 71 86 16 60

 
 
 
 
 
 

Производи

 

Дел од нашите производи

 
[ Страница 1 од 2 ] Следно
 
 
 
 

Хазар мебел

 

 

Уникатни материјали и иновативен дизајн

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Контактирајте нè

 
Ве молиме контактирајте не користејќи го формуларот подолу:

 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
*