+389 71 861 660
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Работно време:
Пон-Чет 08:00-16:00 / Саб-Нед 08:00-16:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wood Products

 
 
 
 

Për ne

 

Kush jemi ne?

 
Biznes familjar i zdrukthëtarisë, i cili mbulon çdo aspekt të zdrukthëtarisë në Gostivar dhe rrethinat, Hazar Mebel është me të vërtetë zdrukthëtari juaj lokal dhe miqësor. Hazar Mebel është një marangoz plotësisht i kualifikuar me përvojë shumëvjeçare, duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe punime cilësore. Përvoja jonë shtrihet në të gjitha aspektet e zdrukthëtarisë në shtëpi, nga shkallët dhe parmakët e shkallëve, në banjo e deri te çdo mobilje e brendshme.

 
 
 
 
Ne duam që klienti të ndihet rehat, ndërsa fillon projektin e tij të vogël apo të madh! Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë dhe ta përfundojmë punën me kënaqësi 100%.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zgjedhje e madhe ngjyrash

 
 
 
 

Dimensionesh

 
 
 
 

Montim

 
 
 
 
 
 

Shërbime

 

Çfarë ofrojmë

 
 
 
 
 
 

01

 
 
 

Shkallët

 
 
 
 
 
Shkallët janë gjithmonë një pjesë shumë e rëndësishme e çdo enterieri shtëpie. Ato gjithashtu u nënshtrohen kërkesave moderne shumë të rënda dhe kërkojnë nivelin më të lartë të zdrukthëtarisë përfundimtare në shtëpi. Ne mund të dizajnojmë dhe ndërtojmë diçka që i përshtatet në mënyrë të përsosur nevojave tuaja dhe është brenda buxhetit tuaj. Çmimet tona janë konkurruese dhe materialet që përdorim janë gjithmonë të cilësisë më të lartë.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

02

 
 
 

TUALETET

 
 
 
 
Druri mund të sjellë ngrohtësi në banjë, e cila është një hapësirë që zakonisht ka nevojë për të. Pjesa e sipërme prej druri për lavamanin tuaj do të ndryshojë mënyrën se si ndiheni për banjën tuaj. Na lejoni ne si profesionistë të sjellim një stil luksoz në banjën tuaj.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

03

 
 
 

MOBILJE TJERA

 
 
 
 
 
Me përvojë shumëvjeçare në zdrukthëtari, mund të punojmë një shumëllojshmëri të madhe të mobiljeve me porosi. Kjo mund të variojë nga njësi të vogla të bëra me porosi për t'u përshtatur në hapësirën nën shkallët tuaja, deri në punimin e mobiljeve më të sofistikuara në shtëpinë tuaj. Ne dizajnojmë dhe prodhojmë mobilje për dhoma gjumi, dollapë të integruar, njësi TV, hapësirë zyre në shtëpi, shkallë dhe shumë më tepër!
 
 
 
 
 
 

GJENI TË GJITHA SHËRBIMET PËR SHTËPINË TUAJ.

 
 
 
 

TELEFONONI NË +389 71 86 16 60

 
 
 
 
 
 

Produkte

 

Pjesë e produkteve tona

 
[ Страница 1 од 2 ] Следно
 
 
 
 

Hazar Mebel

 

 

MATERIALE UNIKE DHE DIZAJN INOVATIV

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na kontaktoni

 
Ju lutemi na kontaktoni duke përdorur formularin e mëposhtëm:


 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
*